برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
تاریخ : شنبه 29 آبان 1400
کد 1350

مراسم وداع با پیکر مطهر جواد زارع، مدافع سلامت و دانشجوی نخبه و فعال فرهنگی، برگزار شد

«تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط استاد مهدی محمدزاده»، «مداحی، ذکر مصیبت و عزاداری حاضران» و «اقامه نماز میت بر پیکر مطهر به امامت حجت الاسلام دکتر یوسف خیری» و تشییع تا آمبولانس برای انتقال به شیرامین آذرشهر از بخش های مختلف مراسم وداع با پیکر مطهر جواد زارع، مدافع سلامت و دانشجوی نخبه و فعال فرهنگی، در دانشگاه علوم پزشکی تبریز بود.

مراسم وداع با پیکر مطهر جواد زارع، مدافع سلامت و دانشجوی نخبه و فعال فرهنگی، با حضور خانواده آن مرحوم و مسئولان دانشگاهی و شرکت گسترده دانشگاهیان علوم پزشکی تبریز در مسجد دانشگاه در روز چهارشنبه، بیست و ششم آبان ماه ۱۴۰۰، برگزار شد. 

بر اساس این گزارش، مراسم وداع با پیکر مرحوم جواد زارع پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر با اجرای حمید راستی، دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه، آغاز شد. این مراسم حزن انگیز و غمبار با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط استاد مهدی محمدزاده، استاد مبرز و باسابقه قرآنی و از خانواده دانشگاه علوم پزشکی تبریز، ادامه یافت. 

مداحی و ذکر مصیبت از دیگر بخش های مراسم وداع با پیکر مرحوم جواد زارع بود و حاضران در سوگ این مدافع سلامت و دانشجوی نخبه و فعال فرهنگی اشک ریختند و به عزاداری پرداختند. 
نماز میت بر پیکر مطهر مرحوم زارع به امامت حجت الاسلام دکتر یوسف خیری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه، اقامه شد و پیکر جواد زارع بر دوش دانشگاهیان علوم پزشکی تبریز در میان اشک و ناله برای خاکسپاری به آمبولانس اورژانس تبریز منتقل شد.