برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
تاریخ : سه شنبه 25 خرداد 1400
کد 1342

به همت نهاد رهبری دانشگاه؛

نشست هم‌اندیشی بررسی راهکارهای مشارکت حداکثری در انتخابات برگزار شد

حجت الاسلام دکتر خیری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز پس از شنیدن پیشنهادات و انتقادات دانشجویان، ضمن تشکر از آنها، بیان داشت: مطالبی که بیان کردید قابل استفاده بود و اکثر آنها قابل پیگیری در شورای نظارت و شورای فرهنگی است.

به گزارش مفدا تبریز، به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز، نشست هم اندیشی بررسی راهکارهای مشارکت حداکثری در انتخابات، چهارشنبه، ۱۹ خرداد ماه سال جاری، با حضور نمایندگان بسیج دانشجویی، هیئات دانشگاه، انجمن اسلامی و کانون‌های حورا و موعود در سالن جلسات ستاد مرکزی دانشگاه، برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام دکتر یوسف خیری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز پس از شنیدن پیشنهادات و انتقادات دانشجویان، ضمن تشکر از آنها، بیان داشت: مطالبی که بیان کردید قابل استفاده بود و اکثر آنها قابل پیگیری در شورای نظارت و شورای فرهنگی است.

وی با بیان اینکه تاخیر در انجام برخی از برنامه و کارها به علت تغییراتی است که در مسئولیت‌های اعضای شورای نظارت صورت گرفته است، خاطر نشان کرد: البته این مورد مجوزی برای کم کاری و کوتاهی نیست؛ اما تلاش می‌کنیم تا درخواست دانشجویان در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی شود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات، تاکید کرد: باید جلسات دانشگاهی چه با مسئولان و چه با دانشجویان به صورت منظم برگزار شود و بنده این انتقاد دانشجویان را می پذیرم و از طرف خودم و از طرف مدیریت این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

حجت الاسلام خیری در پاسخ به نماینده هیات عاشقان ثارالله که چرا با وجود دو بار در خواست مجوز برای برگزاری کرسی آزاداندیشی، این درخواست‌ها پیگیری نشده است، بیان داشت: قبلا کرسی های آزاد اندیشی را نهاد برگزار می‌کرد و بالطبع مشکلی برای برگزاری کرسی نداشتیم؛ اما مدتی است که آیین نامه برگزاری تغییرکرده است و طبق آیین نامه جدید متولی برگزاری کرسی‌ها نیست.

وی افزود: طبق آیین نامه جدید اگر ۵ دانشجو درخواست برگزاری کرسی آزاداندیشی را بدهند، در صورت تایید می‌توانند  کرسی برگزار کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، شورای فرهنگی دانشگاه را مجموعه بسیار مهمی در دانشگاه دانست و خاطر نشان کرد: بحث بی اعتنایی به نامه هایی که دانشجویان به شورای فرهنگی و شورای نظارت ارسال کرده‌اند را پیگیری خواهم کرد.

گفتنی است که در ابتدای این نشست دانشجویان به بیان دغدغه‌ها و پیشنهادات خود پرداختند و راهکارهایی را برای افزایش مشارکت در انتخابات بیان کردند.