برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
تاریخ : يکشنبه 27 بهمن 1398
کد 1293

نشست دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه‌های آذربایجان شرقی برگزار شد

نشست دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه‌های آذربایجان شرقی با حضور مسئولان و با هدف توجیه شیوه ارزیابی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ،رئیس ستاد اقامه نماز آذربایجان شرقی در این جلسه، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه(س) اظهار کرد: این جلسه، صرفا جلسه توجیه شیوه ارزیابی است، چرا که در راستای منویات رهبری اجرای دقیق نماز در تمام دستگاه‌ها و شرکت‌ها لازم است.
اسدالله ضیایی افزود: کارکنان دستگاه‌ها و شرکت‌ها برای حمایت از حفظ نماز و اجرای فرامین الهی، باید به این عمل مهم توجه کنند.
وی ادامه داد: دبیران ستاد اقامه نماز باید به بارگزاری اطلاعات در سامانه نماز توجه ویژه ای داشته باشند.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در این نشست اظهار کرد: با گذر از چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی باید به طور جدی و با گامی استوار به سوی گام دوم انقلاب حرکت کنیم.
حجت‌الاسلام دکتر یوسف خیری افزود: دانشگاه علوم پزشکی تبریز بعد از اداره آموزش و پرورش استان بیشترین تعداد اقامه نماز را دارد.
وی با معرفی کتاب "صعود چهل ساله" خاطرنشان کرد: این کتاب توسط دو محقق و با استناد به 19 هزار سند در خصوص شرایط قبل و بعد انقلاب اسلامی است.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز ادامه داد: این کتاب توسط سازمان های بین المللی و بدون داشتن ذهنیت خاص در خصوص شرایط و اقدامات کشور تدوین شده است.
وی در پایان با اشاره به دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی یادآور شد: استقلال بعد از انقلاب در کشور بزرگترین دستاورد است، چرا که بعد از انقلاب توانستیم خودمان بر سرنوشت خودمان تصمیم گیری کنیم.