برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
تاریخ : يکشنبه 15 دي 1398
کد 1287

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین مصطفی رستمی در در جمع دانشجویان؛

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی پیامی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به اقدام جنایتکارانه آمریکا گفت: آمریکایی‌ها به این نقطه خواهند رسید که اگر با پا‌های خود از منطقه بروند بهتر از این است که با تابوت از منطقه خارج شوند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام ‌والمسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در مراسم بزرگداشت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی که با حضور دانشجویان در مسجد جلیلی تهران برگزار شد، گفت: نباید اجازه دهیم شهادت سردار سلیمانی توسط برخی از افراد مصادره شود و آن‌ها به‌جای اینکه عزت، صلابت و عزم راسخ در مقابله با دشمن را در دل جامعه بیاندازند، تزلزل را به دل جامعه بیندازند و این شهادت را به‌عنوان شکست تلقی کنند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ادامه داد: جریانی که با تعارف و فشار به دنبال این بود که آمریکا از منطقه برود، الآن و به دنبال شهادت سپهبد سلیمانی با قوت و صراحت اخراج آمریکا از منطقه را طلب می‌کند؛ بنابراین آمریکایی‌ها به این نقطه خواهند رسید که اگر با پا‌های خود از منطقه بروند بهتر از این است که با تابوت از منطقه خارج شوند و این مسیری است که نباید اجازه دهیم کسی غیر از این مسیر را به ما نشان بدهد.

رستمی یادآور شد: هر چند که داغ حاج‌قاسم سلیمانی سخت است، اما برخی‌ها در شهادت او بدمستی کردند، به گونه‌ای که به دشمنان این آب و خاک احساس پیروزی دست داد، اما ان‌شاءالله خداوند این احساس را در کام آن‌ها تلخ خواهد کرد.

وی تصریح کرد: آنقدر اراده برای طی کردن مسیر شهید سلیمانی وجود دارد که در اراده ملت ایران ذره‌ای خلل وارد نخواهد شد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: ما اگر دلخوش و خوشبین به دشمن باشیم شیطانی عمل کرده‌ایم. نه باید به لبخند‌های دشمن دل‌خوش بود و نه از بازو‌ها و ابزار‌های توانمند و حراست از دارایی‌های ارزشمند جامعه غافل و سست شد.

وی تصریح کرد: ما امروز دیدیم که دشمن چگونه از یک سو مدام پیام لبخند و مذاکره برای ما می‌فرستاد و در همان لحظه نیز به‌دنبال از بین بردن توانمندی‌ها و بازی‌های ما بود. اعتماد به دشمن روسیاهی در دنیا و آخرت را به همراه دارد و کسی که در این فضا به وعده‌های دشمن دلخوش کند، یعنی به وعده‌های خداوند ایمان ندارد.

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین مصطفی رستمی تصریح کرد: شهید قاسم سلیمانی را شبانه، بزدلانه و در میدان غیر رزم به شهادت رساندند. کسانی که دست به چنین اقدامی زدند، همان‌هایی هستند که ضرب شصت حاج قاسم را در میدان رزم دیده‌ بودند و اتفاقاً باید در میدان رزم هم نتیجه انتقام سخت خون حاج قاسم را ببینند.

رستمی یادآور شد: شکل انتقام را نظام انقلابی و تدبیر فرماندهان بزرگ جبهه مقاومت تعیین می‌کند، چون دشمن به این اطمینان رسیده که دوران بزن دررو تمام شده و اتفاقاً خون حاج قاسم آغاز زوال هژمونی آمریکا به‌صورت قطعی در منطقه خواهد بود.