برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1398
کد 1212

مراسم تجلیل از برترینهای سال 97 دانشکده دندانپزشکی

برگزاری مراسم تجلیل از اعضای هیات علمی ، کارکنان و دانشجویان برتر دانشکده دندان پزشکی تبریز
مراسم تجلیل از اعضای هیات علمی ، کارکنان و دانشجویان برتر دانشکده با حضور ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر صومی ، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه حجت الاسلام والمسلمین دکتر خیری ، معاونت دانشجویی و فرهنگی در دانشگاه جناب آقای دکتر آقازاده ، قائم مقام محترم معاونت آموزشی جناب آقای دکتر حنایی و رئیس دانشکده خانم دکتر شیرمحمدی برگزار شد.
در این مراسم ابتدا خانم دکتر شیرمحمدی ضمن تشکر از حضور مسئولین محترم دانشگاه و حاضرین ، به بیان اقدامات انجام شده برای دانشجویان دوره عمومی و دوره تخصصی پرداختند و از زحمات معاونین دانشکده ، اعضای هیات علمی و کارکنان تقدیر نمودند.
سپس ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر صومی به بیان اهمیت آموزش و پرورش پرداختند و ضمن اشاره به ارتقاء جایگاه پژوهشی دانشگاه در رتبه بندی های جدید سایماگو و ISC ، از اعضای هیات علمی و دانشجویان خواستند که با تلاش بیشتر زمینه ارتقاء بیش از پیش دانشگاه را فراهم نمایند.
بعد از برنامه موسیقی ، لوح تقدیر اساتید نمونه و برتر دانشکده ، برگزیدگان بورد تخصصی و جشنواره رازی ، دانشجویان رتبه اول تا سوم ورودی ها و آزمون جامع علوم پایه و مقام آوران معارف قرآنی و ورزشی ، توسط اعضای هیات رئیسه دانشگاه ، دانشکده و اساتید پیشکسوت اهداء گردید.