برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
تاریخ : پنجشنبه 12 ارديبهشت 1398
کد 1202

بیست و دومین جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

بیست و دومین جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور 70 زوج در تالار شهید شایان مهر دانشکده پزشکی به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار گردید


حجة الاسلام والمسلمین یوسف خیری مسئول نمایندگی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بیست و دومین جشن ازدواج دانشجویی عنوان کرد: دانشجویان عزیزی که در این برهه از زندگی خود به توصیه های دینی در مورد ازدواج جامه عمل پوشانده اند بی شک قدمی در راستای عمل به توصیه های بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری برداشته اند.

 

وی افزود: توصیه ای که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب در مورد سبک زندگی دارند به همه ما گوشزد می کند که تلاش غرب در ترویج سبک زندگی غربی در ایران، زیان های جبران ناپذیر اخلاقی و اقتصادی و دینی و سیاسی به کشور و ملت ما زده است.

 

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری بعد از گوشزد این نکته می فرمایند: مقابله با این تلاش غرب جهادی همه جانبه و هوشمندانه می طلبد که چشم امید ایشان در این مورد به جوان هاست.

 

خیری در آخر گفت: این اتفاق فرخنده را در زندگیتان مجددا تبریک می گویم و از اینکه گامی موثر در راستای عمل به توصیه های مقام معظم رهبری در مورد سبک زندگی برداشته اید به شما عزیزان افتخار می کنم.

 

در این مراسم زوج ها به یاد هم وطنان مناطق سیل زده کشورنیز بودند و کمک ها نقدی خود را در صندوقی که به این منظور مهیا شده بود انداختند.

همچنین زیارت قبور شهدای گمنام ، اقامه نماز جماعت و صرف نهار بخش هایی از برنامه های این مراسم برای زوج ها بود.