برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
تاریخ : پنجشنبه 16 اسفند 1397
کد 1179

به همت بسبج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛

همایش "گام دوم انقلاب" با حضور رییس ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد

همایش "گام دوم انقلاب" با حضور رییس ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
همایش گام دوم انقلاب اسلامی با سخنرانی  امیر دریادار حبیب الله سیاری و با حضور دکتر محمدحسین صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر محمد آقازاده معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، حجة الاسلام والمسلمین دکتر یوسف خیری مسیول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه و بیش از سیصد و پنجاه نفر از مسیولان استانی و دانشگاهی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

در ابتدای همایش حجت الاسلام والمسلمین دکتر یوسف خیری به نمایندگی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی تبریز به امیر سیاری و حضار، خیر مقدم گفت و از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی تبریز و بسیج دانشجویی این دانشگاه به خاطر برگزاری این برنامه تشکر کرد.

حبیب الله سیاری در این مراسم در رابطه راهبردهای فعلی دشمنان انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر دو راهبرد عمده را دنبال می کنند;

۱. جنگ نرم

۲. جنگ اقتصادی

جنگ نرم بی سر و صدا و موریانه ای ست. طرف حساب را نمی شناسید و علیه کسی هم نمی توانید شکایت کنید. اما با شناخت هدف دشمن می توانیم با او مقابله و مبارزه کنیم. هدشمن در جنگ نرم تسلط بر مغزهاست. نه امثال من پیر، تسلط بر مغز جوانان ماست.

وی ادامه داد: با تسلط بر مغز می توانند بر اعتقادات و رفتارها تسلط پیدا کنند. به این می گوییم "استعمار فرانو" وقتی ما فکری را می کنیم که آنها می خواهند، وقتی رفتاری می کنیم که آنها میخواهند، این می شود همان استعمار.این استراتژی هم با هوشیاری و بصیرت سیاسی، اقتصادی، دینی و... جوانان ما شکست خواهد خورد.لازم به ذکر است پخش بیانیه گام دوم انقلاب و نشریه قطب نما در بین شرکت کنندگان در مراسم بخش های دیگر این مراسم بود.