برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
تاریخ : دوشنبه 24 ارديبهشت 1397
کد 1109

تجمع دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در پاسخ به تهدیدها و تهمت های ترامپ علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز این تجمع در هوایی بارانی در محوطه دانشکده پزشکی تبریز برگزار شد
تجمع دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در پاسخ به تهدیدها و تهمت های ترامپ علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی با حضور رئیس دانشگاه ، مسؤل دفتر  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ، مسئولین ، اساتید ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه در محوطه دانشکده پزشکی تبریز در هوایی بارانی برگزار شد .
سخنرانان این تجمع حجه الاسلام و المسلمین دکتر خیری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و دکتر محمد ایرجیان رئیس بسیج جامعه پزشکی سپاه عاشورا بودند که ضمن محکوم نمودن خروج آمریکا از برجام و سخنان سخیف و بی پایه ترامپ ، بر ضرورت وحدت و هوشیاری آحاد ملت ایران و بالخصوص دانشگاهیان تاکید نمودند.
بیانیه پایانی این تجمع که در پایان قرائت شد به شرح ذیل می باشد :
حال با تحقق پیش‌بینی‌های حکیمانه امام خامنه ای (مد ظله العالی) در مورد دشمنی ها و بدعهدی های شیطان بزرگ آمریکا جا دارد از قضایا و وعده ها و سراب هایی که در داخل کشور در مورد مذاکرات با آمریکا داده می‌شد عبرت بگیریم . ما دانشجویان ،کارمندان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن حمایت کامل از مواضع عزتمندانه و ضد استکباری دولت جمهوری اسلامی و مسئولین نظام اعلام می‌داریم :
۱ .  قدرت روزافزون و اقتدار انقلاب اسلامی ایران چنان لرزه بر دشمن اندام دشمنان اسلام و ایادی شیطان انداخته که دستپاچه تر از هر زمان دشمنی های خود را نشان می‌دهند غافل از اینکه امروز نه تنها در مقابل ایران اسلامی بلکه در برابر محور مقاومت هیچ کاری نمی توانند از پیش ببرند و تحقق وعده رهبرمان قطعی است که فرمودند: اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.
۲ . شیطان بزرگ به سبب ماهیت استکباری و خباثت آلود خود با اساس اسلام و نظام جمهوری اسلامی دشمن است و مشکل آنها هسته‌ای و موشکی نیست و چنانکه اگر مسئله هسته ای را حل کنیم سراغ بحث موشکی می‌روند و اگر موشکی را حل کنیم سراغ سایر بهانه ها می روند و تامارا از اسلام تهی نکنند راضی نخواهند شد لیکن به فرموده مولایمان این آرزو را به گور خواهند برد.
 ۳ . سیاست‌های رژیم آمریکا همواره مبتنی بر زورگویی به ملت‌ها بوده و روی کار آمدن هر یک از دو حزب دموکرات و جمهوریخواه تفاوتی در سیاست‌های کلان ایالات متحده ایجاد نکرده و نخواهد کرد البته گاهی دستکش مخملی مانع مانع از دیده شدن دست چدنی می‌شود لیکن ملت ایران هوشیار تر از اینهاست که بپندارد فقط ترامپ خبیث است و نه حکومت آمریکا ؛ لیکن حال که این مردک ملت بزرگ ایران را تهدید کرده ما می‌گوییم : آقای ترامپ شما غلط می کنید .
۴ . با بیرون رفتن آمریکا از برجام انتظار می‌رود مسئولین محترم سیاست خارجه هوشیاری کامل خود را در برابر وعده های اروپا حفظ کنند و با گرفتن تضمین های لازم اشتباهات گذشته را تکرار نکنند و مطمئن باشند در مسیر دیپلماسی عزت ، مردم ایران تمام قد پشتیبان مسئولین هستند.
۵ .  حال که برجام به عنوان تجربه ای ارزشمند در برابر چشمان ما و چراغ راه آینده است ؛ از مسئولین کشور می‌خواهیم با توجه و تکیه بر توان داخلی و تقویت ساخت درونی کشور راه را بر نفوذ و سوء استفاده بیگانگان ببندند و این فرموده را نصب العین خود قرار دهند که بهترین راه مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است .
۶ .  پیرو سخنان انقلابی رهبر ما که فرموده بودند : اگر آمریکا برجام را پاره کند ما آن را به آتش خواهم کشید ما دانشگاهیان علوم پزشکی تبریز همراه با ملت ایران در پاسخ به بدعهدی آمریکا برجام را آتش می زنیم .


  • نوشته شده
  • توسط محمود سيد مرتضوي