برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
تاریخ : سه شنبه 25 مهر 1396
کد 1065

تجمع اعتراض آمیز اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز نسبت به سخنان توهین آمیز رییس جمهور آمریکا

تجمع اعتراض آمیز اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز نسبت به سخنان توهین آمیز رییس جمهور آمریکا در محوطه دانشکده پزشکی برگزار شد .
تجمع دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در اعتراض به سخنان سخیف رییس جمهور آمریکا در روز یکشنبه مورخ 96/7/23 در محوطه دانشکده پزشکی برگزار شد ،
در این مراسم بیانیه ای از طرف دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تبریز به شرح ذیل قرائت گردید:
"آمریکا قابل اعتماد نیست"( حضرت امام رحمه الله علیه)
"از این آقایی که آمده [ترامپ] متشکریم! تشکر به‌خاطر اینکه زحمت ما را کم کرد؛ چهره‌ی واقعی آمریکا را نشان داد. آنچه که ما در سی و چندسال می‌گفتیم -فساد سیاسی، اقتصادی و اخلاقی و اجتماعی در دستگاه حاکمه‌ی آمریکا- این آقا آمد در دوره‌ی انتخابات و بعد از انتخابات این را علنی و عریان کرد"(مقام معظم رهبری)

ملت بزرگ، انقلابی، و رشید ایران :
جامعه فهیم دانشگاهی:
 تاریخ پرفراز و نشیب معاصر به ویژه بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی از خباثت های بی دریغ دولت های سلطه گر آمریکا کم ندیده است. مثالهای زیادی در اذهان تاریخی آحاد ملت ایران نقش بسته، اعم ازحمایت از کودتا گران 28مرداد سال 1332، حمایت از حکومت  منفور پهلوی، حمایت از صدام خبیث در جنگ تحمیلی علیه ملت مظلوم ایران، تبدیل سفارت آمریکا به لانه جاسوسی علیه نظام نوپای اسلامی، ساقط کردن هواپیمای مسافربری و اعطای مدال افتخاربه فرمانده ساقط کننده آن هواپیما، تنها چند نمونه از خباثت های بیشماری است که آمریکایی ها نسبت به ملت ایران داشته اند.
 و در ادامه همین خباثت ها، دست چدنی آمریکا با اظهارات سخیف و نسنجیده پریشب ترامپ از دستکش مخملین بیرون آمد که  با زیر سوال بردن پایبندی نظام اسلامی به برجام، استفاده از نام جعلی خلیج ع.ر.ب.ی به جای خلیج همیشه فارس و تحریم سپاه عزیز که برخاسته از متن انقلاب است و.....در توهینی آشکار به ملت ایران، حمایت ایران از جبهه مقاومت را حمایت از تروریست دولتی دانسته و حزب الله و حماس را هم ردیف با گروه های تروریستی القاعده و طالبان و داعشی که به اعتراف خود ترامپ ساخته خود آمریکاست، قرار داده است.
 اکنون که همه ملت پیش بینی های رهبر فرزانه انقلاب را در مورد غیر قابل اعتماد بودن آمریکا به عیان دیده است از موضع گیری های انقلابی تمام مسئولین به ویژه رئیس‌جمهور محترم تشکرکرده ، و ضمن محكوم كردن سخنان سخیف و مداخله جویانه ترامپ در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد، و اظهار تأسف از جایگاهی كه بجای سخن راندن در خصوص صلح از تریبونش، فریاد جنگ افروزی شنیده می‌شود! و نیز محكوم كردن سخنان سخیف و بی ارزش اخیر،
سخنان ترامپ بیش از آنکه موجب نگرانی سایر ملتها شده باشد، به نظر می‌رسد بیشتر موجب وهن ملت آمریکا شده است! آنهم بخاطر داشتن چنین رییس جمهوری كه مدام از بر هم زدن معاهدات بین المللی سخن می‌گوید! رئیس دولتی که كشورش در طول سال‌ها نقش مؤثری در انجام کودتاها، تداوم دیکتاتوری‌ها و به‌راه انداختن جنگ‌ها داشته است، سخن از تهدید می‌راند!
رییس جمهور امریکا درحالی ایران را تهدید می‌کند که هنوز از رقص شمشیر او برای تجارت اسلحه و كسترش زرادخانه در همسایگى كشور ما زمان چندانی نگذشته است!
ودر سخنان اخیر خود، به خاطر خوش رقصی نسبت به برخی از سران ظالم منطقه، به جای نام خلیج فارس، از نام جعلی  استفاده کرده است.
ضمن محکوم کردن این سخنان اعلام می‌كنیم که توهین به سپاه پاسداران را توهین به کلیت نظام دانسته و بر اتحاد و یکپارچگی نیروهای مسلح تاکید کرده و معتقدیم اگر اقدامات نیروهای مسلح بویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نبود، دامنه تروریسم افراطی دینی تا امروز بسیاری از کشورهای منطقه را در برمی گرفت. و اگر مدافعان حرم نبودند امروز باید در برخی از استان های مرزی ایران اسلامی با داعش می جنگیدیم. ونیز اعلام می‌کنیم که راه علاج مشکلات این کشور در داخل مرزهای ایران است و اعتماد به شرق و غرب راه علاج مشکلات ما نبوده و نخواهد بود و نسخه شفابخش انقلاب اسلامی یعنی  اقتصاد مقاومتی هرجاکه آزموده شود جواب داده است.